Гардеробер со врата 36.18.30.12

+ Free Shipping

Со димензии В1225хШ620хД530мм.
Нето тежина 37 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL7011 (темно сиво) (променливо)

Со димензии В1225хШ620хД530мм.
Нето тежина 37 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL7011 (темно сиво) (променливо)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гардеробер со врата 36.18.30.12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian