Електричен панел 36.18.80.51

+ Free Shipping

Димензии В74хШ618х40мм.
Нето тежина 1 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
RAL7016 (антрацитно сиво) (Менлив)

Димензии В74хШ618х40мм.
Нето тежина 1 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
RAL7016 (антрацитно сиво) (Менлив)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен панел 36.18.80.51”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian