Кабинет со фиоки (x4, x5, x6, x7….) 36.18.30.02

+ Free Shipping

Со димензии В858хШ620х530мм.
Нето тежина 44 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL7011 (темно сиво) (променливо)

Категорија

Со димензии В858хШ620х530мм.
Нето тежина 44 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL7011 (темно сиво) (променливо)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кабинет со фиоки (x4, x5, x6, x7….) 36.18.30.02”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian