Работна маса (1800 mm Ширина) BD.36.11.02

+ Free Shipping
Димензии В2300хШ1800хД810мм.
160 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7035 (Светло сива) (Менлив)
Големина на перфорирана плоча H550xW855 x1 mm.
W1800xD750 Големина на маса
30 мм Мдф + 2 мм ЕСД Капак
4 заземјени приклучоци од 220 V. (Класа на заштита IP44)
4 дигалки RJ45
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)
Категорија
Димензии В2300хШ1800хД810мм.
160 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7035 (Светло сива) (Менлив)
Големина на перфорирана плоча H550xW855 x1 mm.
W1800xD750 Големина на маса
30 мм Мдф + 2 мм ЕСД Капак
4 заземјени приклучоци од 220 V. (Класа на заштита IP44)
4 дигалки RJ45
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Работна маса (1800 mm Ширина) BD.36.11.02”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian