BD.36.15.02

+ Free Shipping
Со Димензии од H930xW1700xD700 mm
Килажа- 77 кг без дополнителни елементи
ДКП и ХРП листи на материјал
Електростатска Боја во прав
Боја- RAL7016(антрацит сива) и RAL7001(сива)
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса.

 

Категорија
Со Димензии од H930xW1700xD700 mm
Килажа- 77 кг без дополнителни елементи
ДКП и ХРП листи на материјал
Електростатска Боја во прав
Боја- RAL7016(антрацит сива) и RAL7001(сива)
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.02”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian