BD.36.15.59

+ Free Shipping
Со димензии В2050хВ2960хД730мм.
294 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7040 (сива) и RAL5020 (сина) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW2928 mm.
Полица за панели W2928xD250 mm
W2960xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 2x14W)
Категорија
Со димензии В2050хВ2960хД730мм.
294 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7040 (сива) и RAL5020 (сина) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW2928 mm.
Полица за панели W2928xD250 mm
W2960xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 2x14W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.59”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian