BD.36.15.01

+ Free Shipping
Димензии- H930xW1700xD690 mm.
Килажа- 77 кг без дополнителни елементи
ДКП и ХРП листи на материјал
Електростатска Боја во прав
Боја- RAL7016 и RAL7001
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса.
Категорија
Димензии- H930xW1700xD690 mm.
Килажа- 77 кг без дополнителни елементи
ДКП и ХРП листи на материјал
Електростатска Боја во прав
Боја- RAL7016 и RAL7001
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian