BD.36.15.03

+ Free Shipping
Со димензии В920хШ1100хД690мм.
Погоден за расклопен транспорт.
Тежина на маса 51 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав. RAL9005 (црна) W1100xD690
Големина на маса Стандарден медијапан од 30 mm
Категорија
Со димензии В920хШ1100хД690мм.
Погоден за расклопен транспорт.
Тежина на маса 51 кг.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав. RAL9005 (црна) W1100xD690
Големина на маса Стандарден медијапан од 30 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.03”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian