BD.36.15.12

+ Free Shipping
Со димензии В2050хШ800хД730мм.
76 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL9005 (црна) и RAL3020 (црвена) (променлива)
Големина на таблата со дупка H950xW770 mm.
Полица за панели W770xD250 mm
W800xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
1 220 V заземјен штекер со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (1x7W со префрлен LED бенд светилник)
Категорија
Со димензии В2050хШ800хД730мм.
76 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL9005 (црна) и RAL3020 (црвена) (променлива)
Големина на таблата со дупка H950xW770 mm.
Полица за панели W770xD250 mm
W800xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
1 220 V заземјен штекер со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (1x7W со префрлен LED бенд светилник)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian