BD.36.15.21

+ Free Shipping
Со димензии В1025хШ3700хД750мм.
265 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5015 (сина) и RAL7035 (светло сива) (променлива)
W3700xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2,5 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
6 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
Прекинувач од 1 пакет.
Категорија
Со димензии В1025хШ3700хД750мм.
265 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5015 (сина) и RAL7035 (светло сива) (променлива)
W3700xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2,5 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
6 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
Прекинувач од 1 пакет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.21”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian