BD.36.15.27

+ Free Shipping
Со димензии В2050хШ1950хД730мм.
195 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL7035 (светло сиво) (променливо)
Големина на таблата со дупка H950xW1849 mm.
Полица за панели W1849xD250 mm
W1950xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)
Категорија
Со димензии В2050хШ1950хД730мм.
195 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL7035 (светло сиво) (променливо)
Големина на таблата со дупка H950xW1849 mm.
Полица за панели W1849xD250 mm
W1950xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.27”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian