BD.36.15.31

+ Free Shipping
Димензии H2050xW2500xD730 mm.
285 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7035 (светло сива) и RAL5015 (сина) (променлива)
Големина на таблата со дупка H950xW2419 mm.
Полица за панели W2419xD250 mm
W2500xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)
Категорија
Димензии H2050xW2500xD730 mm.
285 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7035 (светло сива) и RAL5015 (сина) (променлива)
Големина на таблата со дупка H950xW2419 mm.
Полица за панели W2419xD250 mm
W2500xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.31”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian