BD.36.15.38

+ Free Shipping
Со димензии В2050хВ2560хД730мм.
240 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7035 (светло сива) и RAL5010 (морско сина) (променлив)
Големина на табла со дупка H950xW2480 mm.
Полица за панели W2480xD250 mm
W2560xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)
Категорија
Со димензии В2050хВ2560хД730мм.
240 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7035 (светло сива) и RAL5010 (морско сина) (променлив)
Големина на табла со дупка H950xW2480 mm.
Полица за панели W2480xD250 mm
W2560xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.38”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian