BD.36.15.64

+ Free Shipping
Шифра на производ: BD.36.15.64
Со димензии В2050хВ2560хД730мм.
258 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7040 (сива) и RAL5015 (сина) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW2480 mm.
Полица за панели W2480xD250 mm
W2560xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)
Категорија
Шифра на производ: BD.36.15.64
Со димензии В2050хВ2560хД730мм.
258 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7040 (сива) и RAL5015 (сина) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW2480 mm.
Полица за панели W2480xD250 mm
W2560xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.64”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian