BD.36.15.72

+ Free Shipping
Димензии H2050xW3700xD730 mm
340 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал
Електростатска боја во прав
RAL7040 (сива) и RAL5020 (сина) (променлива)
Големина на таблата со дупка H950xW3658 mm
Полица за панели W3658xD250 mm
W3700xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 3x13W)
Димензии H2050xW3700xD730 mm
340 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал
Електростатска боја во прав
RAL7040 (сива) и RAL5020 (сина) (променлива)
Големина на таблата со дупка H950xW3658 mm
Полица за панели W3658xD250 mm
W3700xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 3x13W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.72”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian