BD.36.15.73

+ Free Shipping
Со димензии В2050хШ1700хД730мм.
155 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (темно сива) и RAL1028 (жолта) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW1625 mm.
Полица за панели W1625xD240 mm
W1700xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2,5 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 1x14W)
Со димензии В2050хШ1700хД730мм.
155 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (темно сива) и RAL1028 (жолта) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW1625 mm.
Полица за панели W1625xD240 mm
W1700xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2,5 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
2 заземјени приклучоци од 220 V со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 1x14W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.73”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian