BD.36.15.74

+ Free Shipping
Со димензии В2050хШ3560хД730мм.
344 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5020 (сина) и RAL7040 (сива) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW3498 mm.
Полица за панели W3498xD240 mm
W3560xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)
Со димензии В2050хШ3560хД730мм.
344 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5020 (сина) и RAL7040 (сива) (променлива)
Големина на табла со дупка H950xW3498 mm.
Полица за панели W3498xD240 mm
W3560xD690 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со преклопен LED бенд 2x11W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.74”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian