BD.36.15.88

+ Free Shipping
Со димензии В900хШ1830х1830мм.
290 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5015 (сина) и RAL7001 (сива) (променлива)
W1860xD1830 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)
Категорија
Со димензии В900хШ1830х1830мм.
290 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5015 (сина) и RAL7001 (сива) (променлива)
W1860xD1830 Големина на маса
Стандардна 30 мм МДФ + 2 мм ПВЦ обложена маса. (Може да се смени)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.15.88”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian