BD.36.18.01

+ Free Shipping
Димензии В2020хШ1860хД530мм.
190 кг без додатоци.
DKP, HRP и не’рѓосувачки лим материјал.
Електростатска боја во прав / RAL7016 (антрацитно сива) и RAL1023 (светло жолта) (Менлив)
В375хВ620хД15мм х3мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса / 30 mm МДФ
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)
Димензии В2020хШ1860хД530мм.
190 кг без додатоци.
DKP, HRP и не’рѓосувачки лим материјал.
Електростатска боја во прав / RAL7016 (антрацитно сива) и RAL1023 (светло жолта) (Менлив)
В375хВ620хД15мм х3мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса / 30 mm МДФ
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.18.01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian