BD.36.18.03

+ Free Shipping
Димензии В2020хШ1860хД530мм.
200 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL6010 (темно зелено) (променливо)
В375хВ620хД15мм х5мм перфорирана големина на панелот.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1860xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm (БУКА)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)
Димензии В2020хШ1860хД530мм.
200 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL6010 (темно зелено) (променливо)
В375хВ620хД15мм х5мм перфорирана големина на панелот.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1860xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm (БУКА)
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.18.03”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian