BD.36.18.04

+ Free Shipping

Димензии В2020хШ1860хД530мм.
183 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7011 (сива) и RAL8017 (кафеава) (променлива)
В375хВ620хД15мм х3мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)

Димензии В2020хШ1860хД530мм.
183 кг без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7011 (сива) и RAL8017 (кафеава) (променлива)
В375хВ620хД15мм х3мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)
LED осветлување (светилник со префрлен LED бенд 3x14W)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.18.04”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian