BD.36.18.08

+ Free Shipping

Со димензии В1273хШ1860хД530мм.
135 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL1028 (окер) (променлив)
В375хВ620хД15мм х1мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)

Со димензии В1273хШ1860хД530мм.
135 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL7016 (антрацитно сиво) и RAL1028 (окер) (променлив)
В375хВ620хД15мм х1мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.18.08”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian