BD.36.18.09

+ Free Shipping

Со димензии В1273хШ1860хД530мм.
153 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5020 (океанско сино) и RAL9010 (бело) (променливо)
В375хВ620хД15мм х1мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)

Со димензии В1273хШ1860хД530мм.
153 kg без додатоци.
DKP и HRP лист материјал.
Електростатска боја во прав.
RAL5020 (океанско сино) и RAL9010 (бело) (променливо)
В375хВ620хД15мм х1мм големина на перфорирана плоча.
В300хВ620хД15мм х1мм перфорирана големина на панелот.
W1240xD550 Големина на маса
Цврст панел од 40 mm
4 220 V заземјени приклучоци со капак. (Класа на заштита IP44)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BD.36.18.09”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian